fbpx

Produkcja teledysków

Skuteczna promocja utworu muzycznego wymaga dotarcia do jak najszerszego grona publiczności, co ułatwia profesjonalna produkcja teledysków. W Trójmieście wsparcie na tym polu można uzyskać we współpracy z naszą firmą – jeśli chcesz przygotować video, które zwiększy popularność Twoją, jako solisty, lub Twojego zespołu, skorzystaj z naszych usług. Pozostajemy do dyspozycji niezależnie od specyfiki twórczości i rodzaju nagrywanej muzyki. Działamy elastycznie i dostosowujemy się do Twoich wymagań – możemy zrealizować materiał zarówno na podstawie gotowego pomysłu, jak i całkowicie od podstaw. Gwarantujemy wysoką jakość, szybkie efekty i uczciwe warunki współpracy.

 

Zajmujemy się produkcją teledysków, które są dopełnieniem muzyki. Tworzymy obrazy oddające esencję treści i odpowiadające charakterystyce oraz przesłaniu utworu. Ponieważ dysponujemy profesjonalnym sprzętem, zapewniamy wysoką jakość wizualną powstających video. Często nawet bardziej istotny jest poziom artystyczny prezentowany przez nasze materiały. Nasz zespół składa się wyłącznie z doświadczonych producentów, realizatorów, kamerzystów i montażystów, ale też kreatywnych scenarzystów i sprawnych reżyserów, dzięki którym powstają pełne inspiracji i ciekawe treści. Poniżej poznasz poszczególne etapy produkcji teledysków i dowiesz się, jak pracujemy.

Preprodukcja

Ten etap odbywa się przed nagrywaniem zdjęć i obejmuje działania przygotowawcze, które polegają na wstępnym opracowaniu synopsisu lub scenariusza i przyjęciu początkowych założeń dotyczących realizacji zlecenia. Produkcja video może odbyć się w całości w ramach naszego zespołu – wystarczy przesłanie utworu muzycznego, abyśmy zaproponowali ciekawy pomysł, a następnie po Twojej akceptacji wcielili go w życie. Jeśli sobie życzysz, teledysk może powstać także na podstawie dostarczonych koncepcji i pomysłów. Niezależnie od wyboru, masz pewność, że już na etapie preprodukcji zostaną podjęte trafne decyzje, które pozwolą na realizację wciągającego materiału.

Zdjęcia

To „najżywszy” etap produkcji video, ponieważ polega na pracy z ludźmi – w jego trakcie wychodzimy na plan i kręcimy zdjęcia w Trójmieście lub innej lokalizacji, którą dobieramy indywidualnie na podstawie Twoich sugestii. Mogą brać w nich udział zarówno starannie wyselekcjonowani, zawodowi aktorzy, z którymi współpracujemy, jak i członkowie Twojego zespołu lub inne, wskazane przez Ciebie osoby. Ostateczna decyzja zależy przede wszystkim od wysokości posiadanego budżetu oraz indywidualnych wymagań i oczekiwań, do których zawsze się dostosowujemy. Dotyczy to również czasu realizacji zdjęć do produkcji teledysku, ponieważ prace planujemy w taki sposób, żeby muzycy musieli wziąć udział tylko w tych nagraniach, w których uczestniczą.

Postprodukcja

To ostatni etap tworzenia materiału video, który obejmuje przede wszystkim prace na komputerze. Nasi montażyści i producenci zajmują się składaniem nagranych zdjęć w taki sposób, żeby tworzyły zgodny ze scenariuszem i atrakcyjny wizualnie obraz. Poza montażem w trakcie postprodukcji wykonujemy także udźwiękowienie i korekcję barwną, a w razie potrzeby możemy zastosować także animacje lub efekty specjalne. Korzystamy z profesjonalnych programów i zaawansowanego wyposażenia, które pozwala na uzyskanie bardzo dobrych rezultatów.

Kompleksowa i elastyczna produkcja teledysków

Zapraszamy do współpracy wszystkich muzyków niezależnie od gatunku, w jakim tworzą. Realizujemy produkcje video na zlecenie zespołów rockowych, solistów z gatunku pop, kwartetów smyczkowych, raperów i każdego, kto chce zlecić wykonanie profesjonalnego teledysku. Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami, technologiami i kierunkami w branży, dzięki czemu nasze obrazy wpisują się w oczekiwania odbiorców, do których są skierowane. To wciągające video pozostające na długo w pamięci i prezentujące wysoki poziom zarówno techniczny, jak i artystyczny.

 

Na każdym etapie produkcji teledysku pozostajemy z Tobą w ciągłym kontakcie. Konsultujemy każdą decyzję i jeśli sobie życzysz, na bieżąco przesyłamy do wglądu postępy w pracach. Tym samym ewentualne korekty i zmiany możemy wprowadzać jeszcze przed zakończeniem działań, co pozwala na oszczędność czasu, a co za tym idzie – pieniędzy. Zawsze w sposób indywidualny dobieramy środki wizualne i artystyczne, tak aby jak najlepiej oddawały i dopełniały klimat oraz przesłanie utworu.

 

Skontaktuj się z nami niezależnie od wysokości budżetu, jakim dysponujesz – ponieważ działamy elastycznie, dopasujemy realizację do określonych środków finansowych. Jeżeli interesuje Cię profesjonalna produkcja teledysków video w Trójmieście, zapraszamy do współpracy na uczciwych i korzystnych warunkach!