fbpx

Produkcja filmów wizerunkowych

Produkcja filmów

Istnieje wiele sposobów na wyróżnienie się i pokazanie odbiorcom z dobrej strony, a jednym z nich jest dobry film wizerunkowy. Jeżeli chcesz zlecić produkcję filmu doświadczonym na tym polu fachowcom z Trójmiasta, znajdujesz się we właściwym miejscu. Od lat zajmujemy się tworzeniem materiałów promocyjnych, których zadaniem jest budowa pożądanej opinii o danej osobie, firmie, instytucji, organizacji lub innym podmiocie. Świadczymy elastyczne usługi na rzecz klientów z dowolnych branż, dlatego niezależnie od tematyki wideo możesz liczyć na profesjonalne i kompleksowe wsparcie w jego produkcji pod każdym względem.

 

Oferowane przez nas filmy wizerunkowe nie mają na celu bezpośredniej reklamy i sprzedaży produktów czy usług, lecz kształtowanie pozytywnego wyobrażenia na temat konkretnego człowieka, grupy ludzi, przedsiębiorstwa, marki czy innego podmiotu. Z powodzeniem wykorzystują je firmy z praktycznie wszystkich sektorów gospodarki, ale nie tylko, bo także instytucje państwowe, różnego rodzaju fundacje, stowarzyszenia, organizacje charytatywne i pozarządowe, artyści i twórcy kultury, a nawet politycy. Każdy, komu zależy na dobrym wizerunku w oczach odbiorów, odniesie wymierne korzyści ze współpracy z naszą firmą. Sprawdź, jak pracujemy, co oferujemy i dlaczego warto nam zaufać.

Jak w praktyce działają filmy wizerunkowe?

Realizowany od podstaw film kierowany jest przez doświadczonych specjalistów tworzących nasz zespół. Zaplanowane filmy wizerunkowe mają na celu zaprezentowanie klienta w taki sposób, aby przyczynić się do lepszego postrzegania przez odbiorców, konsumentów, pracowników, petentów czy kooperantów. Poprzez odpowiednie połączenie obrazu i dźwięku kreujemy produkcje, które pomagają w pozycjonowaniu marki w sposób zgodny ze strategicznymi założeniami. Ta forma przekazu jest wysoce skuteczna ze względu na dużą przyswajalność. Atrakcyjny klip ogląda się łatwo i przyjemnie, co ułatwia osiągnięcie pożądanych efektów. Przystępność obrazu i dźwięku przewyższa przekazy w formie tekstowej i graficznej, dlatego produkcja filmów wizerunkowych cieszy się dużą i wciąż rosnącą popularnością.

 

Tworzymy efektowne materiały, które skutecznie wspomagają promocję. To niezwykle wszechstronne narzędzie, dlatego jest powszechnie używane przez klientów biznesowych, indywidualnych i instytucjonalnych niezależnie od specyfiki prowadzonej działalności. Filmy wizerunkowe pozwalają na wywołanie w odbiorcy dowolnych emocji, opowiedzenie historii i tym samym zainteresowanie go przekazem. Ponieważ są naturalne i szczere, wzbudzają zaufanie widza, co przekłada się na osiągnięcie pożądanych efektów PR-owych.

Jak realizujemy filmy wizerunkowe
Produkcja filmu wizerunkowego

Gdzie pokazywane są filmy wizerunkowe?

Odpowiedź na powyższe pytanie wydaje się dość oczywista, ponieważ obecnie filmy wizerunkowe pokazwywane są przede wszystkim w Internecie, gdzie materiały są publikowane. Umieszcza się je na stronach WWW danego podmiotu, a także w mediach społecznościowych czy serwisach wideo. W ten sposób można dotrzeć z przekazem do osób czy firm, do których jest on kierowany. Niekiedy udostępnia się je także na użytek wewnętrzny, np. w celu zmotywowania pracowników, zwiększenia ich lojalności wobec pracodawcy czy zacieśnienia relacji w zespole. Pod każdym z tych względów profesjonalne produkcje wideo spisują się doskonale.

Zastosowanie filmów wizerunkowych może mieć również charakter okazjonalny. Polega on na przygotowaniu promocyjnej produkcji w związku z jakimś ważnym wydarzeniem, np. rocznicą założenia firmy, instytucji czy organizacji, otrzymaniem nagrody czy zwycięstwem w jakiejś rywalizacji. To świetne sposobności, żeby zlecić przygotowanie wideo z pozytywnym przekazem, które efektywnie buduje dobrą opinię zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz przedsiębiorstwa bądź innego podmiotu.

reżyseria filmu wizerunkowego

Co jest istotne przy tworzeniu filmów wizerunkowych?

Pierwszym krokiem jest ustalenie podstawowych założeń. W ramach uzgodnień omawiamy kwestie scenariuszowe, analizujemy możliwości wynikające z wysokości posiadanego budżetu i tworzymy wstępne koncepcje. Po ich akceptacji przez klienta przechodzimy do kręcenia zdjęć – zarówno terminy, jak i lokalizacje dopasowujemy do Twoich indywidualnych potrzeb, możliwości i wymagań. Działamy elastycznie, dlatego zawsze dostosujemy się do oczekiwań klientów. Dotyczy to również samej produkcji filmów wizerunkowych, która jest podporządkowana przede wszystkim Twojej wizji i celowi, jaki ma realizować przygotowywany materiał. Dzięki temu możemy tworzyć wideo skuteczne i zarazem atrakcyjne wizualnie oraz scenariuszowo.

 

Jako że współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi, kreatywnymi i wysoko wykwalifikowanymi fachowcami od konstruowania scenariuszy, kręcenia zdjęć oraz montażu i postprodukcji, możemy dostarczać interesujące i wciągające filmy wizerunkowe klientom z Trójmiasta. Nasze produkcje opowiadają angażujące historie, mają logiczną fabułę i są przygotowywane w sposób w stu procentach profesjonalny pod względem technicznym. W rezultacie otrzymujesz materiał, który spełnia Twoje oczekiwania i wpisuje się w pożądany obraz Twojej firmy, instytucji, stowarzyszenia czy organizacji. Jeżeli zależy Ci na takim efekcie, skontaktuj się z nami i rozpocznij owocną współpracę!