fbpx

FAQ

Czy Twoja firma potrzebuje filmu?

Oczywiście, że tak! Dlaczego?

  1. Dzięki filmowi promocyjnemu zwiększysz zainteresowanie swoją firmą i podkręcisz sprzedaż.
  2. Film reklamowy możesz wykorzystać w różnych kanałach dystrybucyjnych: TV, Internet, billboardy, ekrany wystawiennicze.
  3. Nic nie opowie o Twojej firmie lepiej niż dobrze nakręcony film.
  4. Video generuje 58% ruchu w Internecie.
  5. Facebook faworyzuje treści w formie audiowizualnej.
  6. W przedziale wiekowym 18-34 tylko 35% użytkowników Internetu czytało wpisy na blogach, a jednocześnie aż 80% oglądało treści video.
  7. O wiele łatwiej przedstawić klimat i wartości Twojej firmy za pomocą filmu niż stylu literackiego.
  8. Przeciętny Polak spędza ponad 4 godziny przed telewizorem.
Ile kosztuje produkcja video?

Pytanie stare jak świat, a jeszcze nikt nie wymyślił na nie satysfakcjonującej odpowiedzi. Najczęściej pojawiającą się odpowiedzią jest… to zależy. I o ile jest to irytujące dla przedsiębiorcy, to jest to odpowiedź prawidłowa.

Wszystko zależy od briefu (pomysłu klienta), stworzonego na jego podstawie scenariusza, wymagań technicznych i sprzętowych na etapie produkcji, aż do animacji 2D/3D na etapie postprodukcji.

Załóżmy, że realizujemy film wizerunkowy w siedzibie klienta. Film składa się z wypowiedzi kadry menadżerskiej, reżyserowanych scenek z pracownikami firmy oraz ujęć poglądowych. Jeden dzień zdjęciowy (12h). Ile to może minimalnie kosztować?

40

Reż-op

1000zł

20

Asystent

500zł

20

Sprzęt

500zł

20

Postprodukcja

500zł

Jak działamy?
1

Konsultacje i scenariusz

Współpracę z Twoją firmą zaczynamy od zapoznania się z briefem, czyli Twoimi potrzebami i pomysłem na film. Następnie rozpisujemy dokładny scenariusz i eksplikację reżysersko-operatorską (naszą wizję na film). Wszystko po to, aby jak najlepiej przygotować się do dalszej produkcji.

2

Pełny dzień/dni zdjęciowe

Nasza ekipa wywodzi się z profesjonalnych planów reklamowych i fabularnych. Pracujemy z zapałem pełne 12 godzin. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem filmowym, oświetleniowym i dźwiękowym. Niestraszne są nam wyzwania, ciężka praca, pot i łzy.

3

Postprodukcja

Montaż, animacja, udźwiękowienie. I cyk... film gotowy! W cenie otrzymujesz możliwość aż trzykrotnego wprowadzania poprawek do finalnej wersji montażowej.

Dlaczego akurat Wild Wave?

Nasza ekipa posiada wieloletnie doświadczenie przy produkcji filmów reklamowych i fabularnych. Cechuje nas otwartość na nowe pomysły, kreatywność, zaangażowanie i rzetelność. Setki godzin pracy na planie, gigabajty nagranego materiału, niezliczona ilość cięć montażowych świadczą same za siebie.