fbpx

Usługi

Film reklamowy

PROMUJ SIĘ SKUTECZNIE!

Wprowadzasz na rynek nowy produkt lub usługę? Świetnie! Nic nie napędzi sprzedaży lepiej niż dobrze nakręcona reklama. Wild Wave Produkcja Filmowa pomoże Ci zrealizować Twoją wizję. Zacznijmy od briefu, czyli opisu produktu/usługi, grupy docelowej, celów filmu. Przejdźmy do pomysłu – możemy rozpocząć od zera lub pracować na Twojej idei. Rozpiszmy scenariusz i eksplikację reżysersko-operatorską, przygotowań do produkcji nigdy za wiele. Wreszcie wchodzimy na plan – Cisza! Kamera! Akcja! Gigabajty nagranego materiału same się nie zmontują. Do akcji wkracza nasz montażysta, kolorysta i dźwiękowiec, a opcjonalnie również animatorzy 2D lub 3D.

Film wizerunkowy

POKAŻ SIĘ!

Czym jest film wizerunkowy? Film wizerunkowy ma na celu przedstawienie marki / produktu / usługi w jak najlepszym świetle. Skupia się na podkreśleniu wizerunku firmy, ale również prezentuje jej priorytety i wartości. Często przedstawiana jest również geneza marki, jej siedziba i etyka pracy. Film wizerunkowy zwykle trwa dłużej niż reklama – do 8 minut – i skierowany jest do zainteresowanego marką odbiorcy.

Film instruktażowy

SKUTECZNIE PRZEKAŻ WIEDZĘ!

Potrzebujesz dostarczyć nową porcję wiedzy dla rozsianych po kraju pracowników? Cyklicznie szkolisz nowe kadry? Film instruktażowy jest właśnie dla Ciebie. Dzięki filmowi instruktażowemu możesz zminimalizować koszta szkolenia; zunifikować przekaz w firmie; atrakcyjnie przedstawić prezentowane treści. Film instruktażowy często wykorzystuje animacje 2D oraz 3D.

Employer branding

PRZEKONAJ DO SIEBIE PRACOWNIKA!

Działasz na rynku usług programistycznych lub nowych technologii? Doskonale wiesz jak trudno pozyskać, a następnie utrzymać wartościowego pracownika. Film typu employer branding pozwoli Ci przedstawić plusy pracy w Twojej firmie, wypunktować jej zalety i wartości oraz pokazać Cię jako atrakcyjnego pracodawcę. Nie tylko lukratywna pensja i 'owocowe środy’ przyciągają potencjalne kadry, ale również atmosfera miejsca pracy. Jak najlepiej ją pokazać? Filmem!

Film produktowy

POKAŻ ŚWIATU SWÓJ PRODUKT!

Nic lepiej nie zaprezentuje Twojego produktu niż film. Nieważne czy chcesz wypromować najnowszy model samochodu, elegancką kolekcję ubrań, luksusową biżuterię, najnowszej generacji gadżet, czy unikatowe wiązanki kwiatów. Film produktowy w nowoczesny sposób przedstawi nie tylko design, ale również funkcjonalność Twojego produktu.

Explainer video

PRZEDSTAW FUNKCJONALNOŚĆ PRODUKTU!

Wprowadzasz na rynek nowe oprogramowanie, wizjonerską aplikację mobilną lub internetową, Twoja usługa to nowum na rynku? W jaki sposób lepiej wytłumaczyć funkcjonowanie produktu niż przez film – najczęściej animowany? Dzięki explainer video w jasny i przystępny sposób przedstawisz najważniejsze cechy i funkcjonalności produktu, dodasz odrobinę storytellingu i szczyptę wytargetowanego designu.

Teledysk

Co Ci w duszy gra?

Razem z Wild Wave Produkcja Filmowa zrealizujesz video do Twojej muzyki. Od pomysłu do realizacji – będziemy Ci towarzyszyć przez wszystkie etapy produkcji. Wolisz styl Lady Gagi czy Alice Merton?

607 696 545

kontakt@wildwave.media

Trójmiasto i okolice

FB | IG